Haber

Türkiye’nin yerli otomobili Toğgun, Zonguldak’ta tanıtıldı

Türkiye’nin yerli otomobili Togg, Zonguldak’ta tanıtıldı.

“Anadolu kırmızısı” renkli araçla şehir turu yapan Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ve ekibi, belediye binası önünde vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı.

Togg’a yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, tanıtılan araçla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kent için tarihi bir gün olduğunu kaydeden Alan, gazetecilere, “Konuştukça tüyleriniz diken diken oluyor. 27 Aralık 2019’da sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Aynı renk, aynı plaka. Araba kullanmak bir zevkti. bugün. Konuştuğumuzda tüylerimiz diken diken oluyor. Bu gurur hepimizin.” Ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. ‘Hayırlı olsun Recep Tayyip Erdoğan’ diyoruz.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, “Devrim” arabasının bloke edildiğini ancak arabanın daha büyük bir devrimle geldiğini belirterek, “Allah’a şükür gururlu ve mutluyuz. Allah Recep Tayyip Erdoğan’a ülkemiz insanına daha çok hizmet etmeyi nasip etsin. .” söz konusu.

Kent sakinlerinden Yusuf Yılmaz, Togg’un Türklerin gücü olduğunu söyleyerek, “Çok beğendim. Allah ülkemize ve milletimize zarar vermesin. İnşallah bize de nasip olur” dedi. sözünü kullandı.

haber-kabatas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu