Yaşam

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi Prestij İlişkisi galası yapıldı

Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği, Engin Hepileri, Eser Yenenler, Aslıhan Güner, Biran Damla Yılmaz, Şebnem Bozoklu, Melisa Döngel, Ali Sürmeli, Erkan Petekkaya ve Nursel Köse’nin rol aldığı İtibar Sorunu filminin galası yapıldı. Müzik ve sinema dünyasından çok sayıda ismin katıldığı bir alışveriş merkezinde düzenlediği basın açıklamasında Kırmızıgül, “Bu yıllar önce yaşanmış gerçek bir hikaye. Benim için asla eskimeyecek” dedi.

“BU MEVDUATTA FİLM HEM BİZE HEM ÜLKE İÇİN ÇOK İYİ OLACAK”

Bu filmin hayata farklı bir anlamı olacağını vurgulayan Kırmızıgül, “İşte yolculuğun ilk hikayesi. Sevgili Özcan Deniz, Hilmi Topaloğlu, ben ve Haluk Levent’in yaşadığı gerçek bir umut hikayesi.” 3 Şubat’ta sinemanın Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Orta Doğu ve Azerbaycan’da gösterileceği bilgisini paylaşan Kırmızıgül, “Bu çaresizlik içinde film hem bize hem de ülkeye çok iyi gelecek. “

PRESTİJ MÜZİK DÖNEMİNİ ANLATMAK

FİLMİN SÜRESİ OLDU

Müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun oğlu Volkan Topal, ‘Prestij Meselesi’ filminde babasının itibarını zedelediği iddiasıyla Mahsun Kırmızıgül’e dava açtı. Geçtiğimiz günlerde görülen dava mahkeme kararıyla ertelenirken adliye koridorunda olay çıktı. Ağabeyi Okan Topaloğlu, davacı Volkan Topal’a “20 yıl sonra film çıkıyor, çarşıya geliyorsunuz. Babamın kemiklerini kıran adam, utanmaz insan” diyerek tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu