Haber

Yarı finalde Sivas’ı temsil edecekler.

Sivas Şehit Adnan Latife Ortaokulu erkek voleybol takımımız Tunceli’de düzenlenen grup müsabakalarında grup birincisi olarak Türkiye yarı finaline katılmaya hak kazandı.

Okul Sporları Genel Müdürlüğü’nün 2023 yılı etkinlik programında yer alan “Yıldız erkekler voleybol grup müsabakaları” Balıkesir, Burdur, Çorum, Hatay, Kütahya, Mardin, Nevşehir, Rize ve Tunceli’de gerçekleştirildi.

Tunceli’de düzenlenen müsabakalara Sivas’ı temsilen katılan Sivas Şehit Adnan Latife Ortaokulu erkek voleybol takımı gayret gösterdi. 4 gün süren grup maçları sonucunda Sivas Şehit Adnan Latife Ortaokulu erkek voleybol takımımız lig birincisi olarak Türkiye yarı finaline katılmaya hak kazandı. Başarılı Sivas grubu kupa ve madalyalarla ödüllendirildi.

Yıldız erkekler voleybol yarı finalleri 5-8 Şubat tarihlerinde Adıyaman, Bayburt, Uşak ve Zonguldak’ta yapılacak. Burada birinci olan gruplar Türkiye finallerine katılmaya hak kazanacak.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç, başarı ile şehre dönen Sivas Şehit Adnan Latife Ortaokulu erkek voleybol takımı ve antrenörlerini tebrik etti. – SİVAS

habervakfikebir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu